fbpx

Нові поліцейські Івано-Франківщини приступили до навчання. ФОТО

Суспільство 13:40, 12.11, 2015

За результатом вступних випробувань, які пройшли 199 (з них 59 жінок) новобранців у нову патрульну службу поліції, на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ майбутні правоохоронці приступили до навчання.

Нагадаємо, у вересні на Прикарпатті стартував набір у патрульну поліцію, до якої подали заявки майже 4 тисячі кандидатів, яких перевіряли на правознавчу, логічну обізнаність, фізичну та психологічну витривалість, інформує сектор комунікації ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області.

Після проведеного шикування та привітання керівництвом із успішно завершеним відбором усі розійшлися по навчальних аудиторіях, де відбулося знайомство з викладачами та інструктаж щодо перебігу фахової підготовки.

Із привітальним словом до майбутніх поліцейських звернувся радник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Іван Зінь, який побажав новій зміні правоохоронців досягнути професіоналізму в своїх починаннях, витримки, виваженості та успіху у навчанні.

Із питаннями забезпечення навчального процесу, графіком занять присутніх ознайомив начальник Прикарпатського факультету НАВС підполковник поліції Сергій Братель.

Начальником навчально-тренувального курсу нової поліції призначено майора поліції – Павла Кічуру. Кожному із майбутніх поліцейських було вручено посібник "Курс первинної професійної підготовки (спеціалізації) працівників підрозділів патрульної служби" та іншу навчально-методичну літературу.

Заплановано, що нові поліцейські приступлять до несення служби у січні 2016 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: