Для них працівники центру підготували продукти харчування (червоний буряк – 7 кг, картопля – 50 кг, морква – 6 кг, цибуля – 8 кг, цукор – 3 кг, борошно – 3 кг, капуста – 30 кг, яблука – 3 кг, горіхи – 0,5 кг, консервація – 4 банки).
Із кожним з переселенців проведено індивідуальну бесіду щодо попередження конфліктних ситуацій та налагодження доброзичливих стосунків. Їм запропоновано психологічну підтримку та надано рекомендації щодо працевлаштування.