fbpx

Підприємець хоче збудувати в центрі Калуша на місці кінотеатру житлову висотку

Суспільство 08:18, 08.09, 2018

Підприємець В’ячеслав Кредісов, який є власником земельної ділянки з кінотеатром "Відродження" у центрі міста Калуш, не має наміру виконувати обіцянку відновити кінотеатр і не розглядає варіанта повернення кінотеатру та землі в комунальну власність.

Про це він повідомив у коментарі "Вікнам". За словами В’ячеслава Кредісова, рішенням міської ради він здивований, адже саме міська влада має бути зацікавлена у тому, щоб до Калуша приходили інвестори, а будинок, який він мав намір збудувати, став би окрасою міста і приваблював би до Калуша туристів:

"Можливо, тут недопрацювання, що не зміг донести до депутатів і громади ідею. Треба показати, що нічого страшного я не пропоную, а буде щось нове, краще. Планував залучати місцевих проектантів, будівельників. Готовий до дискусії: якщо цей варіант не підходить, розглядаємо наступний, адже у мене було кілька перед проектних пропозицій. Таким чином можна досягнути компромісу, прийнятного для всіх".

Надалі В’ячеслав Кредісов планує приїжджати до Калуша і спілкуватися з депутатським корпусом. Після відмови у дозволі на виготовлення проекту детального планування території він за півроку знову зможе подавати аналогічне звернення до міської влади. Дарувати свою власність місту ТзОВ "Відродження-2011" не буде, продавати теж не планує. Але якщо іншого варіанта не залишиться, то продасть за ціною, яка покриє усі витрати з врахуванням курсу валют. Тобто зараз це щонайменше 10 млн гривень. І ціну у цьому випадку визначатиме саме продавець.

Раніше йшлося, що Калуська міська рада запропонує Кредісову віддати або продати кінотеатр "Відродження".

Також депутати Калуської міської ради не підтримали проект рішення про надання дозволу ТзОВ "Відродження-2011" на виготовлення проекту детального планування території і зміну цільового призначення земельної ділянки.

Нагадаємо, що ТзОВ "Відродження-2011", яке у 2010 році купило кінотеатр "Відродження" в центрі міста, так і не виконало взяті на себе зобов’язання щодо його реконструкції, а тепер має намір збудувати тут житлову висотку з комерційними приміщеннями. У зв’язку з цим у червні товариство звернулося до міської ради щодо надання дозволу на виготовлення проекту детального планування території і зміну цільового призначення земельної ділянки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: