"Сніжна осінь і не менш сніжна зима дозволили розпочати сезон катання надзвичайно рано. Тож поки європейські курорти чекають на сніг, ми вже запустили половину трас і можемо дозволити собі пофестивалити", – розповідає представник курорту "Буковель" Оксана Островська.
У першу суботу грудня схили Буковеля заполонили казкові персонажі. Близько 300 Святих Миколаїв, Дідів Морозів, Санта-Клаусів, Снігуроньок та різноманітних казкових персонажів взяли участь у масовому спуску та фестивалі новорічних героїв, який уже втретє відбувся у Буковелі.
За участь у масовому костюмованому заїзді на лижах чи сноуборді кожен, хто зареєструвався, отримав безкоштовний скіпас.
Масовим з'їздом справа не обмежилась. Усі його учасники пішли водити хороводи. Щоправда, не довкола ялинки – центром уваги був триметровий Дід Мороз.
Фестивальним фіналом став найбільший танцювальний флешмоб.