fbpx

Поліція посилила нагляд за дорогами, щоб зменшити кількість аварій

Суспільство 21:23, 27.11, 2015

З 7 листопада в автопригодах на Прикарпатті загинуло 11 людей, а майже 40 – отримали травми та каліцтва. Чим зумовлена така ситуація, розповів полковник поліції Василь Василик у студії ОТБ "Галичина" в прямому ефірі передачі: "А вже ранок, галичани!".

Василик зазначив, що на цей час до виходу на патрулювання нових поліцейських нагляд за безпекою дорожнього руху покладено на працівників поліції безпеки руху. Це колишні працівники взводу дорожньо-патрульної служби.

Їх діяльність спрямована, в основному, на профілактику, а не складання адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього руху. Тобто водії мають усвідомити самі усю небезпеку, наприклад, їзди за кермом у нетверезому стані. Проте допущені порушення Правил водіями не залишаються безкарними. За недотримання транспортної дисципліни, створення аварійної ситуації, керування автотранспортом у нетверезому стані, скоєння дорожньо-транспортних пригод та ін. поліцейські складають адміністративні протоколи.

З початку року на дорогах області скоєно 473 автопригоди з потерпілими, що на 20,4% більше, ніж у минулому році, в яких 89 осіб загинули (+16,8%) та 606 людей (+21,9%) отримали травми.

"Проблема аварійності дуже серйозна, – зазначив Василь Васильович. – Зважаючи на це, хочу закликати водіїв проявляти більше уваги за кермом, бути зосередженішими, толерантнішими на дорозі. Упевнений, якщо водії усвідомлять усю небезпеку порушення правил руху, рівень аварійності можна знизити".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: