п'ятниця, 22 березня

Повернення до рідного: прикарпатська письменниця Власта Власенко презентувала книгу "Згарди". ВІДЕО

Відома прикарпатська письменниця Власта Власенко у місті Надвірна презентувала книгу "Згарди". Таким чином, зізнається авторка, вона запросила земляків у власний світ.

Збірка поезії "Згарди" містить 153 твори. Усі тексти написані літературною мовою з вкрапленнями автентичних слів, які додають поезії глибини.

"Через таку форму своїх творів я хотіла читачеві донести, що не треба їхати і дивитися за іншими. Можливо, й треба, але спочатку треба подивитися, що навколо тебе. Навколо нас багато краси, глибини, і це такий малесенький патріотизм", – переконана письменниця Власта Власенко.

Теплу атмосферу зустрічі доповнили давні друзі письменниці. Активісти партії "РУХ НОВИХ СИЛ" радо допомогли презентувати для надвірнянців книгу "Згарди".

"На світі кажуть: коли музи говорять, то гармати сплять. Зараз так потрібно, аби від тої ненависті спасти людей. Бо людей ділять гординя, гроші, і потрібно духовними речами впливати на них", – ділиться враженнями активіст партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Богдан Бойчук. 

Поява книги "Згарди" має цікаву історію, яка перетворилась у творчу естафету. Івано-франківський поет Богдан Томенчук, отримавши кошти з видання своєї книги "Від слова до слова", передав їх Власті Власенко. Письменниця в свою чергу вже пообіцяла свій гонорар віддати фотографу Руслану Трачу. Для випуску його фотоальбому. До речі, саме його фотографії прикрашають книгу Власти Власенко.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ