п'ятниця, 20 липня

Програма IХ Різдвяного фестивалю "Коляда на Майзлях" у Франківську

У храмі Царя Христа монастиря отців Василіян Української Греко-Католицької Церкви м. Івано-Франківська з 8 по 14 січня проходитиме ІХ Різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях".

Програма фестивалю:

8 січня (понеділок)

Відкриття

12.00 – Архієрейська Божественна Літургія за участю Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина

Урочисте відкриття фестивалю за участю колективів монастиря Царя Христа м. Івано-Франківська:

  • Парафіяльний хор «Надія»
  • Дитячий хор «Божі ангелята»
  • Молодіжний хор «Осанна»
  • Молодіжний хор «Істина»
  • Камерний хор «Cantemus»

9 січня (вівторок)

16.00 – Концертна програма за участю гостей фестивалю (Вічевий майдан)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Родинний народний фольклорний колектив родини Герлібів «Оберіг» (с.Белелуя, Снятинський район)
  • Василіянський монаший хор «Deisis» (смт. Брюховичі, Львівська область) 
  • Камерний хор «Ave Musica» (м. Одеса) 
  • Чоловічий хор (м. Фінтеушу Маре, Республіка Румунія)
  • Державний академічний Волинський народний хор (м. Рівне)

10 січня (середа)

16.00 – Концертна програма за участю гостей фестивалю (Вічевий майдан)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Фольклорно-етнографічний колектив «Перемітка»  (с. Лука, Городенківський район)
  • Фольклорний ансамбль Вигодської ДМШ (смт. Вигода, Долинський район)
  • Квартет бандуристок «Гердан» (м.Івано-Франківськ)
  • Мистецька група Центру вокального мистецтва (м. Жешув, Республіка Польща)
  • Академічний хор ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» (м. Хмельницький)
  • Долинський муніципальний духовий оркестр (м. Долина)

11 січня (четвер)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Молодичка” (с. Путятинці, Рогатинський район)
  • Вокальний ансамбль «Опришівські соловейки» (м. Івано-Франківськ)
  • Народний аматорський хор, чоловічий ансамбль та ансамбль «Сопілкарі» (с. Лісний Хлібичин, Коломийський район)
  • Вокальний ансамбль «GoldArt»  (м. Волноваха, Донецька область)
  • Дитячий фольклорно-етнографічний гурт «Вербиченька» (м. Нова Водолага, Харківська область)
  • Вокальний ансамбль «Sine Nomine» (м. Люблін, Республіка Польща)
  • Хор церкви ХВЄ (м. Івано-Франківськ)

12 січня (п’ятниця)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Вокальний ансамбль «Співаночки» Криворізького обласного музичного коледжу (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область)
  • Колядницька партія (присілок Підмагура, селище Верховина)
  • Вокальний ансамбль «Мелодія» (м.Попасна, Луганська область)
  • Квінтет Гарнізонного Храму Петра і Павла УГКЦ «P&P Quintet» (м.Львів)
  • Академічний камерний хор Тернопільської обласної філармонії (м.Тернопіль)
  • Камерний хор «Друскінінкай» (м.Друскінінкай, Республіка Литва)

13 січня (субота)

15.00 – Концертна програма за участю гостей фестивалю (Вічевий майдан)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Народний аматорський вокальний ансамбль “Русинка” (с.Іванівка, Рожнятівський район)
  • Львівський муніципальний хор «Гомін» (м.Львів)
  • Вокально-інструментальний ансамбль «Florialia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску  (м.Ясси, Румунія)
  • Народна академічна хорова капела Київського Політехнічного інституту (м.Київ)
  • Вокальна формація «Піккардійська терція» (м.Львів)

14 січня (неділя)

16.00 - Гала концерт

18.00 - Спільна коляда на подвір'ї монастиря

КОМЕНТУВАТИ