• Новини
  • Спорт
  • Прикарпатська спортсменка отримала бронзу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед жінок

Спорт 12:36, 11.09, 2014

Прикарпатська спортсменка Ірина Харів вчора у Ташкенті (Узбекистан) виборола бронзову нагороду на Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед жінок. Після річної перерви через травму Ірина знайшла сили і здобула таку важливу перемогу.

1Ірина Харів виступає в категорії до 55 кг, передає Еспресо.TV.

Українка в 1/8 фіналу впевнено перемогла француженку Орел Бассе 11:3, а в чвертьфіналі виявилася сильнішою китаянки Дон Цяхей – 4:1. Зупинила Харів в 1/2 фіналу бронзова медалістка чемпіонату Європи – росіянка Ірина Ологонова, яка перемогла з рахунком 6:3.

Представниця нашої країни отримала право боротися за третє місце. Українка чудово провела поєдинок проти іспанки Каріми Санчес і завершила його достроково на початку другого періоду – 11:1. Ірина Харів вперше в кар'єрі стала медалісткою чемпіонату світу.

Ця нагорода стала другою для збірної України на світовій першості. 9 вересня бронзу нашій команді у змаганнях борців вільного стилю приніс Валерій Андрейцев в категорії до 97 кг.