fbpx

Прикарпатське СБУ відкрило "телефон довіри" для боротьби з тероризмом

Суспільство 09:29, 30.01, 2015

Управління СБУ в області запровадило цілодобову телефонну лінію, за номером якої приймаються повідомлення про вірогідне загострення ситуації у сфері безпеки.

Управління СБУ в області запровадило цілодобову телефонну лінію, за номером якої приймаються повідомлення про вірогідне загострення ситуації у сфері безпеки, перебування в регіоні підозрілих осіб, підготовку до скоєння кримінальних правопорушень, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності.
 

Громадян, які володіють інформацію стосовно цього, просять телефонувати за номером: (0342) 59-03-03 або за цілодобовим номером чергового в управлінні: (0342) 52-22-95.

Повідомляти про підготовку чи вчинення кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності слідчих органів безпеки, громадяни можуть за безкоштовним номером цілодобової "гарячої лінії" Служби безпеки України:

 0 800 501 482 або на електронну скриньку [email protected] в Центральне Управління СБ України в м. Києві.

Всі повідомлення в СБУ обіцяють ретельно розглянути і у кожному конкретному випадку вжити заходів у відповідності до діючого законодавства.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: