fbpx

Прикарпатські аграрії взяли участь у Міжнародній агропромисловій виставці

Суспільство 14:10, 09.06, 2015

Протягом чотирьох днів, з 3 по 6 червня, у Києві проходила XXVII Міжнародна агропромислова виставка "Агро-2015", на якій представлено досягнення аграріїв, висвітлення ділових зв'язків між виробниками та покупцями, а також впровадження інноваційних рішень та новітніх технологій, за якими майбутнє агропромислового комплексу.

В офіційному відкритті заходу взяв участь міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Вітаючи учасників виставки, міністр наголосив на її міжнародній значимості, оскільки на церемонію відкриття прибули посли п'яти іноземних держав в Україні. Найновіші зразки сільськогосподарської техніки та обладнання представили всесвітньовідомі зарубіжні фірми та українські виробники, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

Очільник аграрного відомства запевнив, що агропромисловий комплекс є найперспективнішим для інвестування в Україні.

Експозицію Прикарпаття представляла директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Марія Савка.

Ознайомився із продукцією підприємств агропромислового комплексу нашої області і Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства Генадій Зубко, який висловив слова подяки керівництву обласної державної адміністрації за організацію участі області у виставці.

Виробничий та інвестиційний потенціал Прикарпаття представили понад 60 кращих підприємств агропромислового комплексу нашої області, серед яких: ПАТ "Івано-Франківський хлібокомбінат", "Івано-Франківський м’ясокомбінат", "ВТКФ "Ласощі" та "Городенківський сирзавод", Івано-Франківське ОДОСП, ТОВ "Станіславська торгова компанія", "Даноша", "Штерн-Агро", ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів", "Калуський комбінат хлібопродуктів", "Дейсон ЛПК", "АБО-МІКС", "ЗПК "ЮМАС", "Добробут Прикарпаття" та "Тирлич", ДП "М'ясопереробний комплекс "Росана" ТОВ "Росан-Агро", Богородчанська дільниця тепличного господарства, ПОСП "Долинський теплично-овочевий комбінат", СОК "Чиста Флора", ФГ "ДелСО" та "Люкляна Богдана Дмитровича", ПСП "Рідна земля", ДП "Ямниця" та інші.

Обласна експозиція демонструвала досягнення області в різних галузях агропромислового комплексу, зокрема у харчовій та переробній промисловості.

Схвальні відгуки учасників та відвідувачів виставки про високу якість продуктів харчування, представлених на дегустацію підприємствами Прикарпаття, свідчать про потенційні можливості розширення ринків збуту як в Україні так і за її межами. Підтвердженням цього стало підписання під час роботи виставки  контрактів на постачання продукції та протоколів намірів про співпрацю, укладених між підприємствами агропромислового комплексу Прикарпаття з вітчизняними та іноземними діловими партнерами.

За активну участь у Міжнародній виставці та відповідно рішення її організаторів окремі підприємства відзначені дипломи міністра аграрної політики та продовольства України.

Також представники департаменту агропромислового розвитку, сільгосптоваровиробники та представники аграрного бізнесу Івано-Франківської області, в рамках виставки, взяли участь в роботі круглих столів з обговорення проектів Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2020 року і Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України", "Перспективи розвитку інституту саморегулювання в аграрному секторі", результатів податкових новацій в аграрному секторі у 2015 році та прогнози податкової політики на 2016-2018 роки, "Продовольча безпека – безпека продовольства, органічний вектор" та ін.

Під час зазначених заходів обговорювалися питання подальших реформ у сільському господарстві, оподаткування сільгосппідприємств та розвитку виробництва органічної продукції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: