Прикарпатські легкоатлети завоювали 7 нагород на чемпіонаті України серед юніорів

Спорт 20:01, 16.06, 2014

13 та 14 червня на легкоатлетичних доріжках НСК “Олімпійський” у Києві точилася боротьба між представниками команд областей з легкої атлетики. Команда Івано-Франківської області відзначилася значними досягненнями у видах “королеви спорту”, здобувши три золоті, три срібні та одну бронзову медаль.

Успіх розпочав Андрій Водвуд. На своїй коронній дистанції зі спортивної ходьби – 10 000 м він посів другу сходинку п’єдесталу пошани, показавши результат 44 хвилини 24 секунди. Пізніше у секторі для метання молоту Володимир Мисливчук, продемонструвавши результат у 72 м 85 см, виборов друге місце, а Михайло Гаврилюк посів п’яте місце з результатом 60 м 17см.

Представники метальних видів спорту не обмежилися цим успіхом. Назар Шарий третій з результатом 17 м 22 см, а Василь Іваночко четвертий у представницькій групі штовхальників ядра з результатом 16 м 73 см. Також Ярослава Змієвська у метанні списа серед юніорок з результатом 35 м 98 см здобула п’яте місце.

Програму першого дня змагань продовжили спринтери на дистанції 100 м. Традиційно потужний біг демонструє Тамара Жмурко. У фіналі вона шоста – з результатом 12,27 с. Ще одна франківчанка, Жанна Ярушевська, дев’ята – 12,48 c.

Групу чоловічого спринту представляв іванфранківець Назарій Цьок. У своєму першому фіналі Б чемпіонату України він на 11 місці (100 м – 11,17 с). Захоплюючим виявився його фінальний забіг на 200 м. Він четвертий – з результатом 22,34 с.

Наталія Солтан у забігу на 1500 м серед юніорок перемогла з результатом 4.38. У скарбничку команди області Наталія здобула ще одну медаль. Вона перша на дистанції 3000 м. Результат 9.45,89 с.

Майстрині зі спортивної ходьби Суслик Ганна та Данилюк Іванна завоювали золото та срібло на дистанції 10 000 м.