Прикарпатські паралімпійці здобули дві нагороди на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Спорт 10:42, 28.08, 2018

У Берліні завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики за програмою паралімпійських ігор. Збірна України посіла третє загальнокомандне місце, а двоє прикарпатських спортсменів привезли медалі.

Наша збірна виборола 49 медалей, з них 19 золотих, 22 срібні та 8 бронзових. В загальному заліку перемогла команда Польщі (61 медаль), другими стали спортсмени Великої Британії, наші фінішували третіми.

Відзначилися успішним виступом і двоє прикарпатських спортсменів. Павло Волуйкевич здобув срібну нагороду в бігу на дистанції 1500 метрів з результатом 3.58,46 (тренери – ЗТУ Євген Єрузель та Ольга Ознака), пише sport.if.ua.

Юлія Шуляр здобула срібну медаль чемпіонату Європи за програмою паралімпійських ігор в бігу на дистанції 400 метрів з результатом 58.51 (тренер – ЗТУ Євген Єрузель).