п'ятниця, 22 березня

Прикарпатські рятувальники допомагають знайти у горах трьох туристів, – один загинув

17 березня троє чоловіків розпочали сходження на гору Піп Іван зі сторони міста Рахів Закарпатської області та заблукали. До пошуків туристів залучено 15 рятувальників з Івано-Франківщини.
Про це у мережі Фейсбук повідомив начальник Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.
 

Вчора в обід двоє рятувальників Явірницького пошуково-рятувального відділення вийшли на допомогу працівникам Рахівського гірського пошуково-рятувального відділення, які проводили пошуки 3 туристів. 

За попередньою інформацією, туристи 17 березня здійснювали сходження на гору Піп Іван зі сторони міста Рахів Закарпатської області та заблукали. 

19 березня о 16:46 працівники Явірницького пошуково-рятувального відділення на полонині Гропа знайшли одного з туристів, 32-річного жителя міста Ужгород.

Зі слів туриста, їхня група розділилась і один з чоловіків, 33-річний житель міста Ужгород, загинув орієнтовно між полониною Гропа та горою Вихід.

Третій турист, 29-річний житель міста Тернопіль, самостійно зійшов в урочище Погорілець поблизу присілка Шибене Зеленської сільської ради Верховинського району та зупинився в місцевих жителів. 

Рятувальники Явірницького пошуково-рятувального відділення супроводили потерпілого туриста на пункт постійної дислокації пошуково-рятувального відділення на горі Піп Іван. Чоловік був у задовільному стані, медичної допомоги не потребував.

20 березня о 05:10 год. до проведення пошукових робіт туриста залучено 13 рятувальників та 3 одиниці техніки Івано-Франківського, Верховинського та Косівського пошуково-рятувальних відділень Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

В режимі готовності перебувають працівники Ясінянського та Рахівського гірських пошуково-рятувальних відділень аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в Закарпатській області у складі 10 чоловік та 2 одиниці техніки.

Сьогодні о 12:50 рятувальники з Івано-Франківська знайшли тіло загиблого туриста між полониною Гропа та горою Вихід. Тіло транспорутють до підніжжя гори Погорілець Верховинського району.

КОМЕНТУВАТИ