середа, 22 травня

Прикарпатські водії автобусів за півтора місяця скоїли понад 600 порушень

З 20 квітня на Івано-Франківщині триває операція "Перевізник". Поліцейські вже задокументували понад 600 порушень.

Впродовж операції "Перевізник" патрульні спільно з працівниками обласної поліції перевіряють дотримання правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

Майже щодня правоохоронці виявляють порушників. Від 20-го квітня виявили 51 технічно несправний автобус та задокументували 630 адміністративних порушень.

В Івано-Франківську найчастіше водії порушували правила перевезень, надання послуг та вимог безпеки пасажирів. Загалом – 226 адмінматеріалів.

Також задокументовані факти:
- керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 12;
- порушення правил під час посадки і висадки пасажирів – 15;
- невиконання вимог дорожніх знаків – 46;
- відхилення від визначеного маршруту руху – 93.

Згідно з інформацією відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області, прикарпатські водії автобусів дуже часто нехтують безпекою пасажирів та правилами дорожнього руху. Наприклад, зафіксований 31 факт перевезення пасажирів понад встановлену норму, а двоє водіїв маршруток керували у стані алкогольного сп'яніння.

За результатами комплексних заходів патрульна поліція надіслала три інформації до Укртрансбезпеки. До відповідальності поліцейські притягнули 11 посадових осіб за випуск на лінію несправних автобусів.

КОМЕНТУВАТИ