субота, 16 лютого

Прикарпатських спортсменів – призерів чемпіонату Європи привітали в ОДА

В Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася зустріч із призерами та чемпіонами Європи з боротьби самбо і таеквондо.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич привітав спортсменів Івана Пилип’яка, Аллу Бегебу, Олену Сайко, Віталія Солов’я з перемогами на спортивних аренах.
 
Спортсмени поділилися особистими враженнями від участі у престижних міжнародних змаганнях, а їхні тренери – Олег Соловей (Франківськ) та Євген Боднарук (Надвірна) – окреслили найближчі перспективи на майбутнє.

 

Зазначимо, що під керівництвом Євгена Боднарука тренуються чемпіонки Європи з самбо Катерина Саблєва (вагова категорія 44 кг) та Алла Бегеба (48 кг). Цьогоріч прикарпатські самбістки здобули нагороди у Празі, де відбувалася молодіжна континентальна першість. У заключний, третій, змагальний день збірна України завоювала 9 медалей, з них – дві золоті. 

Чемпіоном Європи з таеквондо став Віталій Соловей (тренер – Олег Соловей), якому не було рівних у ваговій категорії 57 кг. Наш спортсмен переміг на шляху до фіналу спортсменів з Італії, Словенії та Ірландії, а у фіналі впевнено здолав росіянина. 

Присутня на зустрічі титулована самбістка, заслужений майстер спорту України Олена Сайко, здобула срібну нагороду на Кубку світу.

КОМЕНТУВАТИ