fbpx

Прикарпатський боєць "Правого сектору" звинуватив губернатора Закарпаття у брехні і "кришуванні" контрабанди. ВІДЕО

Суспільство 23:27, 23.01, 2016

Затриманий за бійку на Драгобраті заступник командира Добровольчого Українського Корпусу Василь Малкович (Хорват) звинуватив голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля у брехні та "кришуванні" контрабанди.

Сьогодні вночі під час розгляду апеляційної скарги на обрання запобіжного заходу добровольцям ДУК ПС, яких затримали 10 січня за бійку на Драгобраті, затриманий "Хорват" звернувся до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

"Хочу вас попросити, коли не виносять вирок, коли немає обвинувачення, не звинувачуйте мої побратимів у тому, що вони не робили. Я знаю, він взяв цю практику у колеги по режиму внутрішньої окупації пана Авакова. Він також любить закидати через годину після інциндентів вироки і обвинувачувати їх на всю країну", – відповів "Хорват" на передчасні звинувачення затриманих на Драгобраті бійців ДУК ПС Геннадієм Москалем.

Він заявив, що "магнат Москаль" на Закарпатті займається імітацією реформ і "кришуванням" контрабанди. А зароблені кошти відправляє безпосередньому "шефу" – Порошенку.

"Якщо ні, то прийдіть на моє друге засідання, якщо воно буде, якщо мене не ліквідують у СІЗО, і розкажіть нам, яка ваша тут функція, я знаю, що ви тут на півроку. Розкажіть, що ви робили у Луганську", – звернувся "Хорват" до очільника Закарпаття.

Згадав Василь Малкович і загадкову смерть командира підрозділу ДУК ПС Григорія Семанишина, з яким вони створювали Добровольчий український корпус. За його словами, "Семена" могли ліквідувати "свої", бо він єдиний зі своєю групою відмовився покидати зону ураження.

"Декілька днів тому був ліквідований мій побратим, з яким ми разом створювали ДУК, "Батя Семен", він єдиний зі своєю групою відмовився покидати зону ураження. Тому що зараз нас виводять звідти Порошенко і його команда. Нас не допускають до зони конфлікту, щоб ми, добровольчі батальйони, прогнали москалів з нашої землі". 

У суді "Хорват" закликав побратимів і активістів протидіяти контрабанді на Закарпатті та пообіцяв допомогти їм, коли вийде з тюрми.

"Всі пам'ятайте, українська національна революція ще не закінчена, ми її не довершили. Я всіх закликаю і прошу: довершити Українську Національну Революцію. Те, що буде з нами, – це друга справа". 

Завершився виступ Малковича вигуками:

"Геннадію Москалю тричі — Смерть! Смерть! Смерть!"  "Хорвату тричі – Слава! Слава! Слава!".

 

 

Нагадаємо,  під ранок 10 січня п’ятеро чоловіків, які, як стало відомо пізніше, виявилися бійцями "Правого сектору", на базі "Хата магната" на курорті Драгобрат (Закарпаття) влаштували бійку з персоналом. Вони поранили кухаря й бармена, їх також було поранено і затримано.

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області ухвалив узяти 5 бійців під варту на 60 діб, тобто до 8 березня орієнтовно. Врешті, їх було визнано потерпілими.

Імена підозрюваних оприлюднив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль – Антон Окороков (1987 р. н., із Києва), який називає себе комбатом запасного добровольчого корпусу "Правого сектору" у Києві; Петро Угрин (1987 р. н., мешканець Івано-Франківської області, член запасного добровольчого корпусу ПС у Києві), Сергій Тищенко (1977 р. н., мешканець Боярки Київської області), Василь Малкович (1992 р. н., мешкає в Івано-Франківській області) і Василь Василинюк (1987 р. н., мешканець Івано-Франківської області).

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: