Прикарпатський легкоатлет став п'ятим на Паралімпійських іграх у Ріо

Суспільство 09:18, 14.09, 2016

Легкоатлет з Івано-Франківщини Павло Волуйкевич на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро став п'ятим у фінальному забігу чоловіків на 1500 метрів. Волуйкевич подолав дистанцію за 3 хвилини 58.18 секунди, що стало для прикарпатця найкращим результатом у кар'єрі.

Загалом, 13 вересня для українських спортсменів у Ріо сповнений яскравих перемог. У доробку українців 11 нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі. У підсумку шостого дня змагань – 72 медалі: 27  золотих, 21  срібних, 24  бронзових, пише КУРС з посиланням на прес-службу Національного комітету спорту інвалідів України.

Наразі Україна впевнено утримує третю позицію в Ріо за кількістю золотих нагород та за загальною кількістю медалей: Китай (63 золотих, 51 срібних, 33 бронзових) та Великобританія (34 золотих, 18 срібних, 22 бронзових) займають перше та друге місце відповідно.

Василь Ковальчук, чемпіон 2012 року в Лондоні, у кульовій стрільбі, взяв очікувану золоту нагороду у Ріо.

2 неймовірних золота в команди плавців України: Богодайко Євгеній на дистанції 200 м комплексним плаванням (ще й зі світовим рекордом  2:30.72) та Крипак Максим на дистанції 100 м вільним стилем (51.08  рекорд Європи)  25-та та 26-та золоті медалі України. Зі срібним результатом, але рекордом Європи проплив Виноградець Дмитро дистанцію 50 м вільним стилем (41.41).

Золоту нагороду виборола у легкій атлетиці в стрибкові в довжину Зубковська Оксана з результатом 6.11  кращий її результат в сезоні. Вона випередила атлетку з Азербайджану на цілих 15 см.

Паралімпійське фехтування: Бреус Євгенія стала третьою, здолавши сильну супротивницю із Угорщини з рахунком 15:10, Науменко Олег  бронзова нагорода! Переміг достойно спортсмена із Франції з рахунком 15:5.