вівторок, 22 січня

Прикарпатський рятувальник став переможцем міжнародних змагань з плавання серед спортсменів-ветеранів

Прикарпатець Василь Іроденко, який вже понад десять років працює на посаді інженера з пожежної безпеки ППЧ-22 з охорони НГВУ "Надвірнанафтогаз", повернувся з Другого міжнародного турніру з плавання "Кубок Лева", де здобув перемогу.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Відбувався турнір 23-24 вересня у Львові. У ньому брали участь понад 300 спортсменів з семи європейських країн, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
Це представницькі міжнародні змагання серед спортсменів-ветеранів у категорії "мастерс" у віковій категорії від 25 до 85 років. Виступаючи у своїй  категорії, Василь Іроденко здобув сім дипломів, посівши: чотири перших місця – 100 метрів на спині, 100  і 200 метрів батерфляєм і 400 – комплексним плаванням, а також три других місця – 50 і 200 метрів на спині і 200 метрів брасом.
 
Розповідаючи про свої враження, Василь Іроденко каже, що турнір вразив своїм представництвом та організацією, великою зацікавленістю з боку влади та засобів масової інформації. І додає, що участь і перемоги у змаганнях надихають до нових звершень.
 
Додамо, що незабаром відбудуться Всеукраїнські ігри ветеранів у Броварах Київської області, у яких  спортсмен планує взяти участь.
КОМЕНТУВАТИ