вівторок, 22 січня

Гуркіт народного гніву: у Франківську під ОДА вимагають відставки президента Порошенка. ФОТО

Сьогодні два десятки активістів РУХУ НОВИХ СИЛ на площі біля ОДА влаштували акцію протесту "Гуркіт народного гніву" та заявили вимогу відставки Порошенка.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

"Сьогоднішній гуркіт  це вияв народного гніву", – сказав координатор міської організації партії Рух Нових Сил Руслан Мельник.

Активісти вимагають формування тимчасової слідчої комісії у ВРУ щодо плівок Порошенка–Онищенка; від Парламенту  розпочати процедуру імпічменту Порошенка; внести відомості про вчинені кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування; від НАБУ  перевірити обставини, озвучені в аудіозаписі розмови. Порошенко, Онищенко, Злочевський, Кононенко та Луценко мають особисто надати покази в цій справі.

"4 роки тому з цього балкона, я пам'ятаю, як хтось закликав йти під МВС. Тоді все закінчилось підпалом. Цих людей вже не видно ніде, а ті, хто збирав тітушок і возив на Майдан, поступово знов з'являються, обіймають посади, мають призначення. Що робиться у владі? Я проти цього всього. Дуже образливо за громаду",  заявив учасник акції Андрій.

Акції "Гуркіт народного гніву" відбудуться у столиці та в усіх обласних центрах України.

КОМЕНТУВАТИ