"Для мене основне – праця над творами. Я письменник. Є ті, хто творить високочолу літературу, є ті, хто пише масову літературу. Ми з Надією Гуменюк належимо до тих і до інших", – наголосив Володимир Лис.
На запитання, як автор ставиться до кіноверсії роману, Володимир Лис жартівливо відповів, що не ображається, бо "як мені сказали, на величезний роман "Тихий Дон" зняли тільки трисерійний фільм, а мій "Яків" має чотири серії. І на тому спасибі".
Надія Гуменюк родом з Хмельниччини – поетеса, прозаїк, публіцист, член Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України, лауреат премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки та інших літературних премій.
Вона розповіла присутнім про свій шлях до письменництва. Зазначила, що починала з дитячої літератури, яку потрібно писати тільки з гарним настроєм. Крім того, поетеса, письменниця працює журналістом. Надія Гуменюк переконана, що саме журналістика дала теми для її творів, саме журналістика познайомила її з багатьма людьми.
"Всі книжки, які я пишу, вони про сучасну дитину, сучасні пригоди і з поєднанням трішки історії. А взагалі, якби не журналістика, я б прозаїком не стала. Саме журналістика дає мені теми для книжок", – зауважила письменниця.
Завершилася зустріч читанням поезії та автограф-сесією гостей свята – Надії Гуменюк та Володимира Лиса.
Як писав КУРС, в рамках фестивалю відомі письменники представили свої нові твори також в івано-франківській Книгарні "Є"