fbpx

"Ревізор" перевірив франківські ресторани. ФОТО

Суспільство 20:21, 27.11, 2015

Команда соціального реаліті побувала в Івано-Франківську, де перевірила мережевий суші-бар "Япона хата". Персонал зумів здивувати Вадима Абрамова, який за рік зйомок програми бачив різне.

Бувало, співробітники закладу під час перевірки кричали, ридали, хамили, викликали озброєний загін міліції. Але щоб їли зіпсовані продукти просто на очах команди "Ревізора"… такого ще не було, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу Нового каналу.

Ревізія кухні почала перетворюватися на цирковий номер із назвою "луджений шлунок". Сушист Іван вирішив їсти всі продукти, якість яких ставив під сумнів "Ревізор". Спершу сушист хрустів шкіркою від огірка. Та пізніше прагнення хлопця відстояти честь суші-бару перейшло всі межі.

"Рукола зіпсувалася і смердить, – коментував Вадим Абрамов стан зелені у контейнері. – Іване, тільки не треба її їсти!"

Та хлопець виконав "смертельний номер". Він жував гнилу руколу, примовляючи, що дуже смачно.

"Іване, гнила рукола – це дуже несмачно! Ви людина рідкісної душі й міцного шлунка", – прокоментував дії сушиста Вадим.

На цьому сюрпризи в "Япона хаті" не закінчилися. Раптово в усьому ресторані зникло світло. Благо, освітлення від камер допомогло продовжити перевірку.

Як почувався сушист Іван після "екстремального обіду", дивіться у понеділок, 30 листопада, о 19:00 на Новому каналі. Відразу після – пост-шоу "Страсті за Ревізором".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: