fbpx

Росія фінансує ДНР гривнями, які залишились в Криму після анексії півострова

Економіка 07:19, 02.09, 2014

Голова "Верховної ради ДНР" Борис Литвинов в бесіді з кореспондентом РБК зізнався, що непотрібні в Криму гривні були доставлені в ДНР – для потреб невизнаної економіки.

"З боку Росії фінансується значна частина потреб ополчення. Коли Крим перейшов на рублі, то в обороті в Криму залишилося багато гривневої готівки. Крим став російською територією, а ця готівка опинилася в російських банках. Торгівлі в гривнях Росія з Україною практично не веде, гривня не затребувана. У підсумку гривневий запас з Криму опинився тут. Поки на перший період нам вистачає", – повідомив Литвинов, передають Наші гроші.

Литвинов також не заперечує, що техніка надходить із Росії, не уточнюючи, щоправда, скільки конкретно: "Щось йде. Але треба, щоб більше".

Командир одного з підрозділів батальйону "Оплот" на західній околиці Донецька з позивним "Султан" додає, що, крім трофейної, є зброя, доставлена з Криму. За твердженням одного з командирів бази "стрілківців" в Київському районі, їх командир Ігор Стрєлков насправді нікуди не пішов, а займається зараз "пробивкою коридорів" для поставки техніки через кордон. І додає: техніка справді пішла.

Як розповідає "Спешл", якщо раніше з Криму приходила українська техніка, то зараз в ДНР з’явилася нова – вона приходить через кордон по коридорах. Більшість опитаних РБК ополченців в особистих бесідах визнає, що, хоча більша частина бойової техніки трофейна, з Росії вона теж іде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: