fbpx

Росія завершила підготовку для наступу на Донбасі, – Тимчук

09:05, 13.11, 2014

Росія завершила зосередження угруповання своїх військ на Донбасі, а також забезпечила бойовиків усім необхідним для можливого наступу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передає Еспресо.TV.

"Основна маса місцевих бандформувань вже також практично укомплектовані особовим складом, озброєнням і військовою технікою. В цей час триває лише доукоплектування і перекидання окремих підрозділів", – зазначив Тимчук.

Також здійснюється перекидання боєприпасів, палива та інших ресурсів з території Росії в рамках нарощування запасів матеріально-технічних засобів на осінньо-зимовий період.

"Таким чином, можна констатувати, що фактично інструмент для нарощування інтенсивності бойових дій і вирішення локальних задач в "зоні АТО" агресором на сьогодні створений", – поінформував військовий експерт.

Крім того, він повідомив, що російські спецслужби запропонували терористам комплектувати екіпажі для перекиданя з Росії на Донбас бойової техніки за рахунок підготовлених російськими інструкторами бойовиків.

"І лише потім прибувати за отриманням техніки на територію РФ і транспортувати її на територію Донбасу своїми силами", – додав Тимчук.

За його даними, у прикордонних районах Росії зафіксовано принаймні 4 пункту "передачі техніки" і як мінімум два основних маршрути (південний і північний) перекидання вантажів постачання, ОВТ та особового складу для потреб російсько-терористичних військ на території Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: