Про це повідомили КУРСу в ГУ НП в Івано-Франківській області.
До чергової частини Івано-Франківського відділу поліції звернулася 30-річна місцева жителька з повідомленням про те, що тиждень тому через мережу Інтернет замовила дитячу коляску, за яку оплатила через банк завдаток в сумі 300 грн, однак по цей час замовлений товар не отримала, а продавець вимкнула телефон.
З аналогічним повідомленням до поліції звернулась ще одна франківчанка, котра, як встановили поліцейські, замовила через мережу Інтернет на сайті "ОЛХ" велосипед та перерахувала на вказаний шахраєм рахунок кошти в сумі 600 гривень, після чого з "продавцем" було втрачено зв'язок – і ні велосипеда, ні грошей.
За наведеними фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліція розшукує злочинців.