fbpx

На Прикарпатті розпочинаються командно-штабні навчання

Суспільство 07:09, 28.11, 2017

З 28 листопада до 1 грудня в області під керівництвом представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбуватиметься командно-штабне навчання під назвою "Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період".

Напередодні навчання перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка зустрілася з представниками спеціальної комісії на чолі з директором департаменту організації заходів управління цивільного захисту ДСНС України, керівником навчання Михайлом Маюровим. На зустрічі обговорено перебіг командно-штабного навчання, поставлені завдання та очікувані результати, інформує прес-служба ОДА.

Навчання, за словами Михайла Маюрова, повинні виявити готовність керівного та рядового складу відповідних служб, органів управління області до дій у сфері цивільного захисту. Навчання проходитимуть як на обласному, так і на районних рівнях. До них залучатимуть і суб’єктів господарювання для відпрацювання у персоналу навичок і правильних під час надзвичайних ситуацій, усунення загроз для населення. Також буде здійснено перевірку готовності служб до роботи в осінньо-зимовий період.

Марія Савка запевнила, що облдержадміністрація всіляко сприятиме проведенню навчання за усіма запланованими напрямками. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: