середа, 24 квітня

Спецбатальйон "Івано-Франківськ" проходить навчання на базі Лисецького полігону

На Прикарпатті працівників батальйону спеціального призначення «Івано-Франківськ» тепер щотижня навчають практичним стрільбам.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Як повідомили КУРСу у прес-службі Управління МВС в Івано-Франківській області, практичні заняття проводяться на базі навчального центру «Лисець» Львівського державного університету внутрішніх справ. Минулої суботи 140 працівників батальйону «Івано-Франківськ», а також 17 його новобранців пройшли чергові навчання зі стрільби з автомата Калашникова.

Завданням занять є не тільки тренування, зазначають правоохоронці. Для початку важливо також оцінити рівень підготовки «свіжоспечених» працівників міліції. «Є ряд працівників, котрі добре володіють зброєю. Це дається взнаки служба в Збройних силах або підготовка в ОВС громадян, котрі раніше проходили там службу, – розповідає Володимир Марковецький. – Усім іншим, звісно, складніше, однак більш досвідчені побратими допомагають своїм колегам».

Нагадаємо, що батальйон спеціального призначення «Івано-Франківськ» був створений у квітні поточного року в структурі міліції громадської безпеки УМВС. Громадяни, які виявили бажання стати правоохоронцями, аби захищати життя, права та свободи співвітчизників, отримали змогу вступити на службу за спрощеною процедурою.

КОМЕНТУВАТИ