Студент ІФНТУНГ виграв Кубок Європи з кіокушин карате. ФОТО

Спорт 10:53, 10.10, 2017

Студент інституту нафтогазової інженерії Анатолій Журавель здобув перемогу на Кубку Європи (U22) з кіокушин карате.

На початку вересня у м. Сольнок (Угорщина) відбувся Кубок Європи (U22) з кіокушин карате (WKO ShinKyokushinkai). За підсумками змагань Анатолій Журавель посів не лише І місце в категорії +85 кг, але й отримав спеціальний приз "Найкращий боєць" за відмінну техніку, інформує прес-служба ІФНТУНГ.

Нагадаємо, у травні 2017 року Анатолій завоював золоту медаль на V чемпіонаті світу з кіокушин карате (The 5th IFK Kyokushin World Championship) серед юнаків, юніорів та дорослих в розділі "куміте" у м. Сібіу (Румунія) у ваговій категорії понад 80 кг та отримав титул чемпіона світу.