fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Студенти Інституту кримінально-виконавчої служби проходитимуть практику в прикарпатських установах виконання покарань

Студенти Інституту кримінально-виконавчої служби проходитимуть практику в прикарпатських установах виконання покарань

14:42, 07.07, 2014

Заступник начальника управління ДПтС в Івано-Франківській області полковник внутрішньої служби Сергій Репецький сьогодні зустрівся із курсантами Інституту кримінально-виконавчої служби, які прибули на Івано-Франківщину для проходження практики в установах пенітенціарної служби області та підрозділах кримінально-виконавчої інспекції.

Під час зустрічі Сергій Репецький коротко ознайомив курсантів із особливостями роботи у виправних колоніях, провів з ними інструктаж та розповів, які знання та навики вони отримають від проходження практики. Він націлив майбутніх пенітенціаріїв на добросовісне та відповідальне несення служби та побажав взяти максимум корисного досвіду від навчальної практики, яка триватиме до 31 липня, інформує Бріз.

Курсанти-першокурсники проходитимуть ознайомчу практику. Випускники другого та третього курсів відповідно пройдуть більш поглиблену навчальну практику, яка включатиме залучення практикантів до виконання завдань та доручень різної складності під керівництвом досвідчених наставників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: