fbpx

Сучасне мистецтво: у Татарові відкрили виставку кращих творів з колекції Zenko Foundation. ФОТО, ВІДЕО

Культура 10:13, 05.08, 2016

В арт-просторі Zenko Foundation у готельному комплексі "Коруна" у Татарові (Івано-Франківська область) відкрилася виставка "Сучасна класика. Твори з колекції Zenko Foundation".

Експозиція триватиме до 30 вересня. Вхід – вільний з 10.00 до 20.00.

В основу нової виставки покладені твори з колекції фундації. Загалом до неї входять понад дві сотні робіт провідних українських митців. На виставці можна побачити більш як 50 з них. Ці роботи у різний час створили 25 вітчизняних художників, причому деякі з представлених витворів уже стали класикою сучасного українського мистецтва, інформують "Вікна".

"Колекція фонду вже досягла того масштабу, коли з творів, які до неї входять, можна конструювати різнопланові експозиції. Цього разу ми прагнули через вибрані твори з колекції показати зріз українського сучасного мистецтва останніх 25 років, різні його види і зміну поколінь у ньому", – говорить співкуратор Zenko Foundation і куратор проекту Олександр Соловйов.

На виставці можна побачити і твори зрілих художників, і роботи молодих перспективних авторів. Серед експонатів  живопис, скульптура, графіка і фотографії.

"Колекція має жити, тобто не вкриватися пилом у сховищах, а постійно виставлятися. Сучасне мистецтво має ставати ближчим до глядачів, тому на літній курортний сезон в арт-просторі у "Коруні" ми і підготували проект",  говорить співзасновник Zenko Foundation і колекціонер Зенко Афтаназів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: