понеділок, 25 березня

Суд оштрафував прикарпатку, яка вимагала гроші за зняття вроків

Стрийський районний суд на 850 грн оштрафував шахрайку з Калуша, що вимагала гроші у мешканки Стрия за зняття вроків, а після відмови почала погрожувати застосуванням "магічних впливів".

Як зазначається у судовому вироку, 2 березня цього року мешканка міста Калуш Івано-Франківської області підійшла у магазині в Стрию до жінки і запропонувала їй зняти вроки. Потім вона почала вимагати у мешканки Стрия кошти за свої послуги, пише Zaxid.net.

"Після чого вказала, що для досягнення позитивного результату дій, необхідно передати їй грошові кошти у розмірі 650 грн. Почувши відмову потерпілої передати грошові кошти, вона шляхом обману переконала потерпілу в тому, що у випадку ненадання грошових коштів наведе на неї порчу (застосує, так званий магічний вплив)", – мовиться у вироку Стрийського суду.

Цього ж дня обманута мешканка Стрия передала шахрайці 650 грн, після чого звернулась до правоохоронців.

Водночас 7 березня між жінками було укладено угоду про примирення, відповідно до якої обвинувачена повністю визнала себе винною за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). У цій угоді сторони також домовились про призначення мешканці Калуша покарання  штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн.

Стрийський районний суд затвердив цю угоду про примирення і оштрафував обвинувачувану жінку на 850 грн.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ