субота, 20 жовтня

Суд поновив прикарпатку Христину Юшкевич на посаді керівника Держлісагентства

Окружний адміністративний суд міста Києва поновив Христину Юшкевич на посаді голови Державного агентства лісових ресурсів та зобов'язав Кабмін негайно виконати постанову.

Як писав КУРС, уродженка села Ямниця, що поблизу Івано-Франківська, Христина Юшкевич з червня 2016 року тимчасово виконувала обов'язки голови Держлісагентства. У вересні минулого року Христина Юшкевич перемогла на конкурсі на посаду голови Національного агентства лісових ресурсів. Вона набрала 16,56 балів – це був найкращий результат з-поміж 17 кандидатів, які претендували на посаду. 26 квітня цього року була призначена головою агентства з випробувальним терміном 1 місяць.

Вона обіцяла реформи в лісовій галузі, зокрема відкриті і прозорі конкурси на керівні посади.

Місяць тому Кабмін звільнив Юшкевич з посади голови Державного агентства лісових ресурсів України через те, що вона не пройшла випробувальний термін.

Рішення Кабміну вона оскаржила в суді.

Окружний адміністративний суд міста Києва скасував рішення та розпорядження Кабінету Міністрів щодо звільнення Христини Юшкевич та зобов’язав негайно поновити її на посаді голови Держлісагентства.

"Постанову суду в частині поновлення Христини Юшкевич на посаді голови Державного агентства лісових ресурсів України звернути до негайного виконання", – постановив суд.

КОМЕНТУВАТИ