неділя, 16 грудня

Священиком, який у стані сп'яніння вчинив ДТП у Франківську, виявився протоієрей УПЦ КП

Як з'ясував КУРС, винуватцем вчорашньої ДТП в Івано-Франківську є протоієрей Української православної церкви Київського патріархату, настоятель храму Вознесіння Господнього в селі Семаківці Городенківського району Андрій Дмитрук.

Як повідомляв КУРС, учора в Івано-Франківську на вулиці Івана Павла ІІ "Мерседес" Е-класу в’їхав у мікроавтобус "Фольксваген Каравела". Винуватець ДТП спробував утекти від патрульних, але його наздогнали за 300 м від місця аварії. За кермом "Мерседеса" був нетверезий священик. Водія визнали нетверезим за висновком лікаря, патрульні склали на нього постанову за ст. 130 КУпАП. 

Винуватцем ДТП виявився настоятель храму Вознесіння Господнього в селі Семаківці Городенківського району Андрій Дмитрук (УПЦ КП). Священик мешкає в Івано-Франківську. 

КОМЕНТУВАТИ
  • моляр molaaar 0 Відповісти Мордатих паразитів&quot;священнослужителів&quot; потрібно судити По Закону.як і всіх гр<br>омадян
  • ku4mib 0 Відповісти Ви б краще шукали тих пяних водіїв які людей на смерть збивають і про них писали....писаки хренові... чумо всі мовчать про Олену Зайцеву яка шістьох людей вбила??? напевне тому що там є великі гроші... не можна говорити про людину те чи інше не знаючи її... зараз іде такий час що сатана буде робити все можливе щоб показати якою є погана церква, щоб тільки люди туди не ходили...але про що можна вести мову якщо у нас вся державна еліта це жиди.. нам зараз потрібно посилювати молитву і в тому числі за священників, які моляться за всіх нас грішних людей!!!
  • kuz 0 Відповісти Шановний, навіщо змішувати мухи і котлети? По вашому, це сатана примусив священника в піст напитися, п'яному сісти за кермо, вчинити ДТП, а потів тікати з місця події?