четвер, 17 січня

Свято для кожної дитини: в Івано-Франківську стартував "місяць милосердя"

Традиційно напередодні Дня Святого Миколая уже 7-й рік поспіль громадська організація "Спільними Зусиллями" за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка організовує проект під назвою "Місяць милосердя".

Протягом грудня для дітей із містечка Святого Миколая, центру соціально-психологічної реабілітації, вихованців дитбудинків у Івано-Франківську, Надвірній та Городенці організовують різноманітні заходи. Також "Місяць милосердя" роблять для діток із соціально незахищених сімей, учасників АТО та загиблих на фронті бійців. Загалом для понад 500 малюків.

Протягом місяця на них чекають відпочинок в аквапарку, катання на ковзанах, екскурсія на завод із виготовлення іграшок, походи у кінотеатр та ляльковий театр, уроки плавання в басейні коледжу фізичного виховання, майстер-клас “Новорічна іграшка”, турнір з міні-футболу "Депутати & Діти", розважальна програма. А на завершення святковий концерт із солодкими подарунками.

"З власного досвіду знаю, що благодійники йдуть до дітей в основному в один день – 19 грудня. Тоді вихованці дитбудинків мають дуже багато солодощів та подарунків. Ми ж вирішили не обмежуватись тільки святом Миколая. А організовувати різноманітні заходи протягом усього місяця. Це не тільки солодощі, а й цікаві екскурсії, майстер-класи. Наприклад, на завод, де роблять іграшки. Також це активний відпочинок: плавання, ковзани. Дітям такі розваги дуже подобаються", – каже керівник ГО "Спільними зусиллями", укропівець Віталій Мерінов.

До речі, "Місяць милосердя" уже стартував у неділю. Майже 20 дітей загиблих учасників АТО відпочивали в аквапарку.

"Окрім цього, ми проводимо збір одягу, іграшок та книг для дітей із обласних інтернатів. Оскільки зазвичай у самому Івано-Франківську такі заклади забезпечені усім необхідним. А от ті, що у районах, не завжди можуть зробити свято для дітей. Тому усі, хто хоче допомогти, можуть звертатись за адресою: площа Міцкевича, 8, 12 кабінет або за телефоном +380 (95) 639 80 28", – зазначив Віталій Мерінов.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ