fbpx

Символіку Волині хочуть розмістити на івано-франківській горілці

Суспільство 18:09, 17.09, 2014

Івано-франківське ТзОВ "Галичина-Табак" хоче використовувати на своїй продукції символіку Волинської області.

Про це стало відомо 17 вересня під час засідання постійної комісії Волинської облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, повідомляє vip.volyn.ua

Голова комісії Володимир Навроцький зауважив, що Волинська обласна рада неодноразово вже надавала дозвіл на використання символіки краю. Пригадав він і прикрий випадок, коли депутати "обпеклись", надавши дозвіл використовувати символіку Волині на туалетному папері.

До слова, голова комісії запросив представника ТзОВ, який зауважив, що луцька філія "Галичини-Табак" хоче використовувати на алкогольній продукції торгових марок "Етнос Полісся – вірність традиціям" і "Етнос Волинь – вірність традиціям" символіку області. За його словами, виготовлятиме продукцію львівський завод "Гетьман", оскільки Луцький спиртогорілчаний завод працює нестабільно, проте розповсюджуватимуть готову продукцію винятково на території області.

Депутати вирішили обмежити термін послуговування символікою до 2024 року, коли, власне, закінчується термін реєстрації торгової марки. Представник ТзОВ, своєю чергою, запевнив, що на іншій продукції символіка використовуватись не буде.

Врешті обранці громади вирішили рекомендувати проект рішення на розгляд сесії Волиньради, яка відбудеться 26 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: