А що найгірше – вода розмивала основи будинку, тож він нещадно руйнувався. Проте, МІУК, на балансі якого і перебуває багатоповерхівка, чомусь роками просто не помічав цієї проблеми. Аж поки одного дня мешканці будинку не завітали до міського голови. У подарунок принесли трилітрову банку із фекаліями.
"Ми писали і ходили в усі інстанції. Глухо, одні відмовки. На щастя, нам допоміг депутат від нашого округу Сергій Гаєвський. Він взявся за вирішення нашої проблеми, пішов разом із нами до мера. І ось результат. У це важко повірити, але у нас тепер сухо", – каже Анна Німчук.
"Головне – це бажання самих людей. Бо тільки спільними зусиллями можна щось змінити. Їх не хотіли чути, але вони не здалися. Завдяки наполегливості тепер їхня проблема вирішена", – розповідає депутат міської ради від партії "УКРОП" Сергій Гаєвський.
Після того візиту все запрацювало. Працівники "Водоекотехпрому" викачали воду. Потім взялись за заміну труб. У підвалі майстри працювали два тижні. Роботи, кажуть, було чимало.
"Тут була повністю прогнила труба. Всі 60 метрів – у дірках. З них били фонтани. Ми кидали трубу і робили врізку на кожний стояк", – розповідає майстер Володимир.
Сьогодні ж підвал оглядають представники МІУКу. Інженери перевіряють виконані роботи.
"Ми оглянули мережу холодного водопостачання. Все зроблено добре", – каже інженер Віктор Коржак.
Фахівці запевняють: більше цей підвал не плаватиме. Щоправда, коли звідси врешті викачали усю воду, виявилось, що об’єм робіт – значно більший, аніж планувалось. Тому замість 20 тисяч роботи обійшлись у 31 тисячу гривень. Половину суми відшкодує МІУК, решта – частка мешканців. Оскільки підвал ремонтували за програмою співфінансування. Проте місцевих це не бентежить. Люди радіють, що врешті вирішили свою наболілу проблему.
На правах реклами