fbpx

У Долині тендер на харчування школярів розпиляли підприємці, які подали документи з однаковими помилками

Суспільство 10:31, 18.03, 2019

Управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації за результатом відкритих торгів підписало договір з приватним підприємцем Галиною Савчук на послуги з харчування учнів на 288 тис. грн.

За ці кошти підприємець до кінця 2019 року годуватиме дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей учасників АТО та дошкільнят, які відвідують Долинський ліцей та три школи району. Середня вартість одного обіду для учня дорівнюватиме 27 грн, інформують "Наші гроші. Львів" з посиланням на портал публічних закупівель Prozorro.

Окрім переможця, участь у торгах брав ще один приватний підприємець Михайло Вербовецький, який подав на 5,5 тис. грн дорожчу пропозицію. Під час аукціону учасники ні на гривню не знизили вартість своїх послуг. Варто зазначити, що Михайло Вербовецький не відповідав кваліфікаційним критеріям, оскільки не надав документів, що підтверджують аналогічний досвід.

Також обидва учасники аналогічно оформили усі документи, навіть ті, які замовник вимагав у довільній формі. Підприємці користуються однаковими бланками, шрифтами та допускають ідентичні помилки. Таким чином, учасники, ймовірно, узгоджували свою поведінку на торгах.

1

На підтвердження аналогічного досвіду Галина Савчук надає відгук від директора однієї зі шкіл району, який характеризує її як "добросовісного, відповідального і турботливого працівника".

Приватний підприємець Галина Савчук зареєстрована у місті Долина Івано-Франківської області і з початку 2018 року підписала 5 контрактів на майже 1 млн грн, усі з яких від управління освіти Долинської РДА. Загалом Галина Савчук та Михайло Вербовецький перетинались на торгах 8 разів, і на жодних Вербовецькому не вдалось перемогти, як і серед жодної з 25 закупівель, у яких підприємець брав участь.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: