У свою чергу учасники наради цікавилися, яким чином будівництво ГЕС позначиться на розвитку туризму в регіоні, чи буде враховано перед його початком думку громадськості, які преференції в результаті матимуть громади.
"Як на мою думку, тема є цікавою, оскільки ми прагнемо до енергонезалежності. У цьому плані, якщо все зробити правильно, то спорудження гідроелектростанцій зможе принести користь усім, – зауважив Володимир Кушнір. – Однак маємо вже в області й негативний досвід такого будівництва. Також розглядаємо річку Дністер як вагомий чинник розвитку туризму в області. Потрібно це враховувати".
Для детального вивчення питання було запропоновано створити в області робочу групу, куди, окрім науковців та фахівців різних напрямків, увійдуть і представники громадськості.
Нагадаємо, екологи, громадські активісти, представники місцевих громад Прикарпаття вже давно виступають проти пов'язаних з владою бізнесменів, які під виглядом турботи про довкілля будують на річках ГЕС і міні-ГЕС та наживаються на так званому "зеленому тарифі", при цьому завдаючи тому довкіллю непоправної шкоди. Більше про це читайте на КУРС у свіжому інтерв'ю Петро Тєстов: Як ділки наживаються на вбивстві карпатських річок і що робити.