fbpx

У Франківську через ремонт доріг перекриють кілька вулиць (карта об'їздів)

Суспільство 16:16, 01.09, 2014

Сьогодні, 1 вересня, з 21:00 знов буде перекрита частина вулиці Василіянок і Гаркуші. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор ТзОВ "Івано-Франківськавтодор" Андрій Шуневич.

"Працюємо на ділянці по Василіянок від вул. Вовчинецької, проходимо перехрестя Грюнвальдська – Грушевського і далі ідемо по Гаркуші до перехресття з вул. Франка", – повідомив Шуневич.

Зокрема, будуть перекриті вул. Василіянок – від Вовчинецької до Грюнвальдської, вул. Гаркуші – від Грюнвальдської до Лепкого, вул. Грушевського – від вул. Петрушевича до вул. Василіянок, вул. Грюнвальдська вночі стане тупіковою. Перехрестя Василіянок – Гаркуші – Грюнвальдська – Грушевського буде перекрито повністю з 23:00 (з 21-ї буде перекрита ділянка Василіянок).

"Об'їзди: Вовчинецька – Привокзальна – Лепкого, Лепкого – Привокзальна – Тарнавського, Грушевського – Шпитальна – Дністровська – Василіянок, Грушевського – Петрушевича – Франка – Коперніка – Лепкого. Дуже прошу розповсюдити, рухаємось на всю ширину проїзної частини, проскочити попри укладальник не вийде", – директор ТзОВ "Івано-Франківськавтодор".

У Франківську через ремонт доріг перекриють кілька вулиць (карта об'їздів) 1'

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: