четвер, 21 лютого

У Франківську на влаштування камер відеоспостереження виділять мільйон гривень

Придбані раніше відеокамери працюють, але їх недостатньо, кажуть у мерії.

За словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака, всі камери, які були закуплені в попередні роки, успішно працюють. Відео зберігається два тижні. За ними стежить "Муніципальна варта", однак їх недостатньо. Про це йшлося сьогодні на засіданні бюджетної комісії міської ради.  

Члени комісії розглянули варіант щодо прийняття ізраїльського проекту, який передбачає облаштування вуличного освітлення та додатково відеонагляду. 

"Ця програма дуже хороша і буде дуже помічна з нашими людьми. Статистика актів вандалізму точно зміниться", – сказав керівник КП "Міськсвітло" Віктор Синишин. Він додав, що не варто об’єднувати встановлення світла зі встановленням камер, і вважає, що краще окремо світло підключати, а окремо – камери. 

За словами Смушака, камери, що вже встановлені у місті, оптимальні за співвідношенням ціна-якість, і працівники "Муніципальгої варти" ними задоволені. 

Смушак запропонував встановлення камер відеоспостереження за 18 адресами на мільйон гривень. Це витрати на монтаж, підведення електрики чи інтернету до камер.

Зокрема, планується встановити відеоспостереження за адресами: біля пам’ятника Заливасі, Шептицького, 8 – позаду Музею мистецтв Прикарпаття, біля вбиральні на Грушевського, пам’ятника Мельнику, навколо міського озера, біля в’їзду на АС 2, Калуське шосе і т. д.

 
Також камери встановлять біля пішоходних фонтанів перед стоматкорпусом Медуніверситету на "стометрівці". Голова бюджетної комісії Роман Онуфріїв пожартував, що фонтанів ще нема, а камери вже будуть.
Комісія погодила проект рішення.

КОМЕНТУВАТИ