субота, 23 лютого

У Франківську капітально ремонтують вулицю Військових Ветеранів. ФОТО

Зараз активно триває капітальний ремонт на вул. Військових Ветеранів. Його тут не було понад 30 років, а сьогодні вже почались роботи з асфальтування проїжджої частини.
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду

Перед асфальтуванням на вулиці повністю замінили мережі водогону та каналізації, крім того, облаштували дощівки, передає прес-служба МВК.

Аби не створювати незручностей з проїздом, асфальтування відбуватиметься в два етапи. Спочатку перекриють частину від вул. Галицької до ринку, потім – від ринку до Василіянок. Загальна довжина вул. Військових Ветеранів – 330 метрів. Рух на дорозі буде одностороннім: від Василіянок в напрямок Галицької.

"Насправді в місті є багато вулиць, які потребують капремонту. Всього одночасно зробити неможливо. Тому ремонтуємо спочатку ділянки найбільш занедбані і з найнасиченішим трафіком. Згадую цю вулицю до ремонту: дорожнього полотна майже не було і ямкові ремонти вже не вирішували проблему", – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Окрім нової дороги, на якій укладуть три шари асфальту, на вулиці облаштують тротуари зі сторони магазинів та парковку обабіч парку.

КОМЕНТУВАТИ