Представники КП "Муніципальна варта" склали протокол за статтею 156 (2) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім. Про це повідомляє спільнота "Тверезий Франківськ" у Фейсбуці.
Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.
Нагадємо, нещодавно ще два франківські магазини спіймали на продажі алкоголю неповнолітнім.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті до лікарні потрапила школярка, яка з мамою вживала алкоголь та наркотики.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!