Цьогоріч це останнє засідання комісії, адже у зону її відповідальності входить 8 областей Західної України, повідомили КУРСу в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.
У теоретичній частині водолази відповідали на тести, що складалися з тридцяти питань, які стосувалися всіх аспектів водолазних робіт – від охорони праці до характеристики засобів та оснащення. Практична частина складалася з виконання водолазних робіт під водою по групах, які відповідно оцінювалися членами водолазної кваліфікаційної комісії і фактично підсумовували практичний досвід роботи водолазів. За результатами роботи водолази підтвердили відповідний кваліфікаційний клас та групу спеціалізації.
Підбиваючи підсумки засідання водолазної кваліфікаційної комісії, начальник водолазної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області Микола Галько, зокрема, підкреслив, що постійне вдосконалення майстерності та підвищення кваліфікації є важливими чинниками роботи водолазно-рятувальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.