середа, 16 січня

В Івано-Франківську заборонили рух вантажних автомобілів у спекотну погоду

Виконком Івано-Франківської міської ради прийняв рішення заборонити рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів на автомобільних дорогах міста Івано-Франківська в денну пору доби за температури повітря вище +28 °С.

Відповідно до рішення виконкому, заборона поширюється на транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн.

Ваговий контроль на в’їзді в Івано-Франківськ має забезпечити КП "Муніципальна дорожня компанія" спільно з управлінням патрульної поліції Івано-Франківська та управлінням Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області.

Переносні автомобільні ваги розмістяться: зі сторони Богородчан - перед поворотом на село Чукалівка; зі сторони Галича - в селі Угринів (при з'їзді з мосту); зі сторони Калуша - навпроти заправки "WOG"; зі сторони Надвірної - перед знаком "Івано-Франківськ"; зі сторони Тисмениці - перед перехрестям вул. Юності - Тисменецька - Тополина; на вул. Юності перед магазином "Христина".

Управління транспорту і зв’язку, за рішенням виконкому, має забезпечити розробку та затвердження схем організації дорожнього руху за адресами встановлення пересувних ваг.

 

КОМЕНТУВАТИ