fbpx

У Калуші ревіталізують машинобудівний завод. ФОТОФАКТ

Суспільство 17:03, 11.09, 2018

На вулиці Долинська в Калуші триває ревіталізація території колишнього машинобудівного заводу.

Більшість виробничих будівель вже знесено впродовж літа, а ті споруди, що залишились, капітально ремонтують. Зокрема, проводяться покрівельні та фасадні роботи, заміна вікон та комунікацій, повідомляють у спільноті "Калуш Урбаністичний".

Зважаючи на той факт, що демонтажні роботи поєднуються з капітальним ремонтом решти заводських будівель, є надія, що промислова зона отримає друге життя через організацію нового підприємства на місці старих виробничих потужностей, передають Вікна.

Раніше йшлося, що на місці старого водозабору в Хотіні хочуть реалізувати сучасний проект з ревіталізації. Наприклад, саме приміщення водозабору можна адаптувати для створення арт-простору, конференц-залу. Замість штучного озера можна збудувати відкритий літній басейн з відповідною інфраструктурою, а на території передбачити кемпінг, стоянку, альтанки, мріють активісти.

Довідково: Ревіталізація (від лат. re … – відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) – поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення. Найчастіше поняття "ревіталізація" використовують у медицині, архітектурі, урбаністиці, техніці, гідрології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: