Також на засіданні йшлося про те, що коштів міського бюджету не вистачає на вирішення усіх екологічних питань. Необхідно проводити роботу щодо задіювання державних коштів і державних структур для поліпшення екологічної ситуації в місті, інформують "Вікна" з посиланням КалушФМ.
З міського бюджету на проведення моніторингових робіт, які проводило ДП "Науково-дослідний інститут галургії", було виділено коштів:
2013 рік – 99 тис. грн.
2014 рік – 31 тис. грн.
2015-2016 роки – 74,5 тис. грн.
Загалом на проведення моніторингових робіт і розроблення вихідних даних з ліквідації новоутворених воронок №14 і 14а за 4 роки виділено з міського бюджету 204,570 тис. гривень.
На основі вихідних даних розроблена кошторисна документація на суму 24,9 тис. гривень для засипки воронок в районі вулиць Вітовського, Глібова, Мостиської. Найближчим часом розпочнуться роботи з ліквідації новоутворених воронок.
Директор КП "Водотеплосервіс" Ігор Яковина повідомив, що якість питної води після переходу на її знезараження гіпохлоритом натрію і реконструкції системи водопостачання значно поліпшилась.
З метою забезпечення мешканців міста якісною питною водою проводиться будівництво нових водопроводів на вулицях: Богомольця, Куровця, Сірка, Дрогобича, Бортнянського. По вулицях Остапа Вишні та Купчинського нові водопроводи вже прокладено.
Завідувач Калуського міськрайонного відділу ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" Богдан Пеленичка наголосив, що продовжує реєструватися підвищений вміст хлоридів у контрольних точках в мікрорайонах міста. Перевищення встановлено у воді криниць на вулицях Зарічна, Дорошенка, Глібова, Лемківська, Долинська.