fbpx

У Католицькій школі влаштували танці учнів із вчителями. ФОТО

Суспільство 07:28, 24.05, 2018

В Івано-Франківській католицькій школі провели конкурсне шоу "Танці з вчителями". У конкурсі взяло участь 10 тандемів вчитель-учень. Після обов’язкового танцю відбувся також конкурс-імпровізація.

У середу, 23 травня, в Католицькій школі-гімназії Св. Василія Великого пройшло непересічне дійство – конкурсне шоу "Танці з вчителями". За задумом організаторів, конкурс повинен ще більше зблизити учнів зі своїми педагогами та, можливо, розкрити їхні приховані таланти.
 
Загалом участь у конкурсі взяло 10 пар. Учні були з різних класів, починаючи від 5 і закінчуючи 10. Подбали організатори і за неупереджене суддівство. Так, до складу журі увійшли відома прикарпатська співачка, диктор та ведуча радіо "Дзвонів", лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів п. Оксана Сливка, префекти ІФДС отець Іван Вінтоняк та прес-секретар Архієпархії декан Володимир Лукашевський.
 
Після обов’язкового танцю учасникам конкурсу довелося позмагатися ще й в умінні імпровізувати. В кінцевому результаті перемогу вдалося здобути парі Вікторія Буличева – Юліан Лотоцький.
 
Друге і третє місце між собою відповідно поділили пари Олена Рубашевська – Андрій Балагура та Христина Басовська – Назар Рудницький.
 
Всі вони отримали цінні призи від партнерів школи.
 
В свою чергу організатори пообіцяли не зупинятися на досягненому та продовжувати дивувати учнів, вчителів та гостей закладу новими феєричними шоу, повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: