fbpx

У Косові відбувся фестиваль талантів дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе"

Культура 15:37, 26.05, 2018

У приміщенні Косівського районного центру дитячої творчості відбувся фестиваль творчості і талантів дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Організували фестиваль районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (В. Андрусяк), районний центр дитячої творчості (М. Соколюк), відділ освіти райдержадміністрації (В. Козьменчук).

Зазначимо, що захід проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблем сімей, у яких виховуються діти з функціональними обмеженнями, їх всебічного розвитку, духовного та культурного збагачення.

Для дітей, батьків та гостей фестивалю свої танцювальні та музичні номери представили вихованці Центру дитячої творчості під керівництвом Оксани Соколюк, Надії Кіт, Тетяни Мицкан, Максима Вацика. Згодом виступили безпосередні учасники конкурсу, демонструючи свої таланти в таких номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, музичне виконання, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне та художнє і авторське виконання.

За наполегливі старання кожного учасника нагородили грамотами і подарунковими наборами від районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: