На фото будівлі залізничних станцій Станіславова, Долини, Тисмениці, Болехова, Отинії, Яремча, Калуша, Городенки, Ямниці, Дори, Єзуполя, Боднарева та ін. Більшість будівель, зафіксованих на фото, були зведені ще за часів Австро-Угорщини. Деякі споруди пережили реконструкції, а деякі з тих часів не збереглися.
Як писав КУРС, залізничний вокзал у Станіславові було збудовано в 1866 році. На початку минулого століття залізничний вузол у Станіславі вважався настільки потужним і значним, що саме тут, а не у Львові чи Кракові, відкрили дирекцію залізниць. Її тоді розмістили у спеціально спорудженій розкішній будівлі, де зараз розташований головний корпус медичного університету.
Вокзал за свою історію пережив дві реконструкції. Перша відбулась у 1886 році. Тоді до невеликої головної будівлі по обидва боки прибудували одноповерхові флігелі. Відкрилися їдальня і канцелярія, колійова пошта. Над центральним входом до вокзалу здіймалася скульптура крилатої богині, якої нині уже, на жаль, немає. У 2000 році було здійснено другу реконструкцію – головної будівлі вокзалу, посадкових платформ, привокзальної площі. Вокзал наново оздобили ззовні, відновили інтер’єри, розширили та вистелили новою тротуарною плиткою посадкові платформи, встановили сучасні світильники.
Будівництво залізниці у Тисменці розпочалося у 1882 році. Станції як такої спочатку не було, а її побудова почалась аж у 1888 році. Станцію зруйнували німці, відступаючи під час Другої світової війни.
У 1873 році через Болехів прокладено залізничну дорогу, яка сполучала Стрий та Станіслав. Землю для колії у 162 господарств Болехова купив ексгерцог Альбрехт. Залізничну станцію у Болехові відкрили 1 січня 1875 року. У цей же день відкрита і станція в Калуші.
Будівля залізничного вокзалу у Городенці споруджена 1928 року. У Долині залізничний вокзал зведений у 1905 році.