fbpx

У Центрі допомоги в Підпечарах родини учасників АТО та багатодітні отримують безкоштовну допомогу. ФОТО

Суспільство 13:55, 11.03, 2018

Благодійний фонд "Любов до ближнього – некстенлібе", розташований у селі Підпечари під Франківськом, працює кожної суботи з 10.00 ранку.

"Ми видали допомогу приблизно для 52 людини. А родин було 15. Дякую всім, хто нас відвідав, а ще більше дякую всім, хто допомагає зібрати і привезти. Люди міста #Radeberg vielen Dank", – поділилася в мережі координаторка проекту Мирослава Зіммхен.

Офіс благодійного фонду "Любов до ближнього – некстенлібе" в селі Підпечари розташований в цокольному приміщенні греко-католицької церкви Різдва Христового (навпроти школи). Три роки тому його заснувала родина прикарпатців – Мирослава та  Курт Зіммхени. Допомогу отримують з Німеччини. 

"Сьогодні відвідали нас хлопці АТО, їх було досить багато. Багато тільки приїхали, так би мовити, в розвідку. Але деякі вже взяли те, що їм необхідно. Правда, було цікаво поговорити з дружиною атовця по телефону, тому що вона не вірила, що речі дають безкоштовно. А от на слідуючу суботу прийдеться їй самій їхати, бо чоловік боявся, що не візьме правильний розмір. Тож велике дякую всім, хто відвідав нас. Переказуйте усім, хто потребує", – звернулася до спільноти в мережі координаторка ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: