fbpx

У Відкритому університеті Івано-Франківська говорили про музику, самоорганізацію та Революцію гідності

Суспільство 10:24, 23.06, 2014

У традиційному вже в Івано-Франківську Відкритому університеті цієї неділі відбулися лекції на музичну і суспільну тематику

Громадський діяч, голова громадської організації «Громадський інститут аналітики» Віталій Перевізник провів лекцію на тему "Революція гідності. Виховання відповідальних громадян". Він закликав прогресивних представників громадянського суспільства активніше впливати на владу, а також самим ставати владою. Окрім цього, Перевізник закликав не використовувати термін Велика Вітчизняна війна, оскільки він не відповідає українським історичним реаліям.

Директор Яремчанської дитячої школи мистецтв, піаніст, психотерапевт Ігор Прокоп'юк розповів присутнім, як навчитися слухати, сприймати, розуміти і відчувати академічну музику, адже насолоджуватися класикою може, на жаль, не кожен.

Організатори Відкритого університету переконані, чим більше в нашій країні (області, місті, будинку) буде прогресивних громадських організацій та ініціатив, тим швидшим буде поступ до нової, модерної України.

У цьому підтримав їх і Василь Кедик, політолог. Він розповів про важливість самоорганізації спільнот, зокрема, про один з таких громадських проектів – "Зарваницьку ініціативу".

Фото – Андрій Грабчук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: